ofertaszkolen_01
WINTER Driving
ECO Driving
SAFE Driving
OFF-ROAD Driving
SECOND Driving
DEFENSIVE Driving
mapa
Użytkowników : 2
Artykułów : 21
Odsłon : 134251

driveday1Głównym celem spotkania jest dostarczenie uczestnikom pozytywnych emocji i doskonalenie technik jazdy samochodem, a celem pośrednim imprezy jest stworzenie możliwości do lepszego poznania się od strony poza zawodowej oraz pozytywne połączenie emocjonalne poprzez wspólne działania i zabawę.
Nie wszyscy kierowcy muszą być mistrzami kierownicy, wystarczy, że będą dobrymi rzemieślnikami. Stąd wypływa wniosek, że najważniejszy jest trening- nie sportowy czy rajdowy, ale świadome zdobywanie umiejętności postępowania za kierownicą w szczególnie trudnych warunkach.

 


Opis projektu:

Teren zamknięty i zabezpieczony
Uczestnicy zostanie podzieleni na dwie grupu.
Pierwsza grupa będzie brała udział w szkoleniu praktycznym na samochodach. Do dyspozycji 6 samochodów Toyota z instruktorami i 6 stanowisk treningowych oraz jedno konkursowe (trzy osoby na auto). Co pół godziny następować będzie zmiana stanowisk szkoleniowych.
Druga grupa uczestniczyć będzie w szkoleniu teoretycznym z techniki jazdy, praktycznym (8 fantomów) z udzielania Pierwszej Pomocy i jazdach sportowym samochodem. Szkolenie z wykorzystaniem środków audio wizualnych.
W tarkcie trwania całej imprezy do dyspozycji uczestników będzie catering z ciepłymi i zimnymi przekąskami i napojami w osłoniętym i zadaszonym miejscy. Wymiana grup nastąpuje po obiedzie.

 

Całe szkolenie kończy konkurs bezpiecznej jazdy.

Stanowiska konkursowe- przykład

1.Groźny telefon- jazda po torze kierując najpierw oburącz a potem trzymając dyktafon z informacjami, które zawierają odpowiedzi na pytania zadane przez instruktora po przejeździe.
2. Bezpiecznie do celu- jazda po torze ,gdzie potrącenia pachołków karane są podwójnie.
3. Gotowy na pomoc- udzielanie pierwszej pomocy-fantom
4. Bezpieczny trening- próba zręcznościowa gdzie czas ma kluczowe znaczenie.
5. Jeżdżę płynnie- slalom do przodu i do tyłu w połączeniu z nową próbą Stewarda
6. Unikam poślizgów- jazda po torze na trolejach
7. Kontroluję poślizg- jazda po torze na trolejach

Dla zwycięzców konkursu przewidziane będą puchary i dyplomy a wszyscy uczestnicy otrzymują certyfikaty ukończenia szkolenia.