ofertaszkolen_01
WINTER Driving
ECO Driving
SAFE Driving
OFF-ROAD Driving
SECOND Driving
DEFENSIVE Driving
mapa
Użytkowników : 2
Artykułów : 21
Odsłon : 134252

goracyfotelevent1Gorący fotel to pełna emocji przejażdżka rajdowym samochodem Rajdowego Mistrza Polski po zamkniętym odcinku drogi o nawierzchni szutrowej lub asfaltowej. Uczestnicy wcielają się w rolę pilota, co gwarantuje im ekstremalne wrażenie. Wysiadając z rajdowej wersji Peugeota, Subaru, Mitsubishi lub Citroena mówią często o doświadczeniu najbardziej ekscytujących doznań w życiu.

 

Rajdową atmosferę, towarzyszącą tej wielkiej przygodzie gwarantuje nie tylko mknące z olbrzymią prędkością, a często nawet wyskakujące w powietrze auto, ale również zespół rajdowy wraz z profesjonalnym serwisem, na co dzień obsługującym rajdowe potwory w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Oprócz solidnej dawki emocji uczestnicy poznają także nowinki i ciekawostki techniczne.

W codrive może wziąć udział do 30 osób. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowe zdjęcie lub film ze środka auta (tzw. on-board)oraz certyfikat pilotowania kierowcy rajdowego wraz z opisem przejechanego odcinka, wykonany przez zawodowego pilota rajdowego. Atrakcyjnym dla Państwa dodatkiem może być także oklejenie auta w logo Państwa firmy i przygotowanie specjalnych koszulek dla uczestników. Natomiast w trakcie oczekiwania na swój przejazd uczestnicy mogą nie tylko obserwować mknącą po zakrętach rajdówkę, ale także wypełniać ten czas szkoleniem w Akademii Bezpiecznej Jazdy.
Szkolenie, zabawa, zawody oraz rywalizacja.

Elementy szkolenia to:

  • troleje czyli umieszczone na tylnej osi bezwładnie poruszające się kółeczka, gwarantują nowe emocje i naukę odruchów w trakcie symulowanych poślizgów,
  • slalom z elementami ominięcia przeszkody i nauka najwydajniejszego hamowania.

W uzupełnieniu imprez i szkoleń oferujemy Państwu również szereg motoryzacyjnych atrakcji. Wśród nich proponujemy między innymi:

  • szkolenia i wyprawy autami terenowymi które mogą być przeprowadzane jako dodatek do codrivu lub stanowić oddzielną imprezę połączoną ze zjazdami na linach, wyprawami poszukiwania skarbów w sztolniach lub wyjazdem na hałdy będące trasami rajdów eliminacji Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych i TRIAL TRUCK. Uczestnicy sami mogą pokonywać te ekstremalne trasy pod opieką instruktorów, jazdy czterokołowymi motocyklami,
  • gry zręcznościowe na symulatorze, oparte na komputerowej grze WRC .